Обновлено 26 марта 2017№ 29541268
Вакансия в архиве
№ 29541268
25 апреля 2017
Этой вакансией интересовались сегодня 13 человек
Работа в Черкассах / Вакансии / Контроль качества, сертификация, экспертиза / Инженер по качеству

Инженер по качеству

г.Черкассы, ул.Ю.Ильенка, 27
показать на карте
По договорённости, опыт работы от 3 лет, полная занятость
Посмотреть описание вакансии

Обязанности:

Запрошуємо на постійну роботу Інженера з якості / Контролера ВТК здійснення вхідного контролю сировини та матеріалів, що надходять у виробництво; контроль якості на всіх етапах технологічного процесу; виявлення невідповідної продукції та її ізоляція від якісної, оформлення відповідної документації; розробка та контроль за впровадженням заходів щодо недопущення невідповідностей в подальшому; контроль технологічних процесів виробництва; контроль за наявністю інструменту, справністю обладнання, умов праці, які можуть вплинути на якість продукції; приймання, аналіз рекламацій, оформлення відповідних документів та контроль за усуненням невідповідності; При впровадження інноваційних виробів здійснення контрольної зборки, внесення пропозицій та коригування.

Требования:

Повна вища освіта або середня спеціальна; досвід роботи на аналогічній посаді. Якщо Ви відповідаєте вимогам вакансії та бажаєте стати частиною нашої команди, чекаємо ваше резюме з фінансовими побажаннями по з/п.
  • • Среднее специальное образование

Условия:

Повне дотримання трудового законодавства Рівень з/плати обговорюється на співбесіді. ТОВ „ГРУПА ВЕНЕТО“ м. Черкаси, вул. Ю.Іллєнка, 27

Вакансия в архиве
№ 29541268
25 апреля 2017
Этой вакансией интересовались сегодня 13 человек

компания

ГРУППА ВЕНЕТО

Клиент SuperJob с 2016 года
Более 0 сотрудников
нет вакансий